برای اولین بار در کشور انجام می شود :

مدیر عامل شرکت خدمات اول گفت : از این پس همه خدمات به مشترکین همراه اول و پرداخت قبوض یک ساعته و به صورت غیرحضوری و تمام وقت در تمام ایام سال حتی تعطیلات رسمی کشور توسط شرکت خدمات اول انجام می شود.

 

ناصر قدیر کاشانی مدیر عامل شرکت خدمات اول دراولین نشست خود با خبرنگاران با اعلام این خبر  افزود: این شرکت همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از روز 22 بهمن در مرکز شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرده است .

 

وی با اعلام اینکه زمینه ارائه خدمات مربوط به سیم کارت های  همراه اول به صورت غیرحضوری فراهم گردیده  تاکید کرد: هدف اصلی ما از تاسیس این شرکت در وهله اول اصلاح الگوی مصرف و تحقق بخشی از اهداف قانون اصل 44 است.

کاشانی در ادامه به طرح دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: هدف دیگر از تشکیل شرکت خدمات اول توسعه این طرح مهم و ملی است.

 

مدیرعامل شرکت خدمات اول درباره خدماتی که توسط این شرکت انجام می شود  تصریح کرد: تنظیم سند، تعویض سیم کارت و وصل آبونمان اصلاح و تغییر آدرس، فعال سازی سیم کارتهای همراه اول، خروج شماره های مسدود شده از لیست سیاه، ثبت نام سیم کارتهای همراه اول، قطع و وصل خدمات ویژه و فروش سیم کارتهای همراه اول به قیمت دولتی از جمله این خدمات محسوب می شود همچنین خدمات مهمی که به صورت رایگان در این شرکت انجام می شود راهنمایی مشترکان  در جهت حل مشکلات قضایی مربوط به تلفن همراه و پاسخ به سئوالات مشترکان  در خصوص مشکلات پیش آمده برای سیم کارت است.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه شماره 1868 آمادگی  پاسخگویی به یک هزار نفر را به طور همزمان داراست، گفت: کلیه خدمات ارائه شده به مشترکان طبق تعرفه های همراه اول بوده و تنها مبلغی که توسط همکاران دریافت می شود، هزینه ایاب و ذهاب طبق تعرفه رسمی پیک بادپا و با رضایت و توافق مشترکان است.

 

کاشانی سرمایه گذاری صورت گرفته توسط بخش خصوصی در فاز نخست در این پروژه  راحدود 30 میلیارد ریال عنوان کرد که تاکنون زمینه اشتغال 200 را نفر در این شرکت فراهم آورده است.

 

وی از خدمات دهی در رابطه با مشترکان  سایر اپراتورهای فعال در ایران در آینده خبر داد و تاکید کرد: شرکت خدمات اول (دفترخدمات ارتباطی 1761-16-17) دارای مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ارتباطات سیار، پست بانک، شرکت پست و شرکت مخابرات ایران می باشد که از دفاتر پیشخوان دولت محسوب می شود و در آینده به مرکزی جهت ارائه خدمات کلیه نهادهای دولتی تبدیل خواهد شد.

 

کاشانی در پایان با اشاره به شعار خدمات همیشه دردسترسماموریت شرکت خدمات اول را انجام کلیه خدمات غیرحضوری اعلام کرد و گفت  که در آینده خدمات اول اولین گزینه خدمات غیرحضوری در کشور خواهد شد.

/ 0 نظر / 24 بازدید