بازدید مدیر عامل همراه اول از مجموعه خدمات اول (1868)

 

مدیرعامل و تعدادی از مدیران ارشد همراه اول از مجموعه خدمات اول (1868) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار روز پنج شنبه 16اردیبهشت ماه مهندس صدوقی مدیرعامل همراه اول به همراه مهندس عطوفی معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول، مهندس توکلی رئیس دفتر مدیرعامل، مهندس حمیدی مدیر کل امور مشترکین و متقاضیان همراه اول و مهندس اصغرنژاد معاونت مدیر کل امور مشترکین و متقاضیان همراه اول به مدت 2 ساعت از دفتر خدمات اول بازدید کردند و با فعالیت های این مجموعه آشنا شدند.

 

مهندس صدوقی در این دیدار با اشاره به ویژگی های خدمات رسانی دفتر خدمات اول از رضایت مشترکین همراه اول از این گونه خدمات ابراز خوشنودی کرد و با ارائه رهنمودهایی خواستار تلاش در جهت اهداف همراه اول شد؛

در ادامه قدیر کاشانی مسئول مجموعه خدمات اول نیز با بیان آنکه در 2 ماه گذشته بیش از 240هزار تماس مشترکان همراه اول پاسخ داده شده است گفت: ارائه خدمات تا ساعت 23 شب، سرویس دهی درروزهای تعطیل، ارائه خدمات تا درب منازل مشترکان همراه اول و داشتن نیروهای آموزش دیده از ویژگی های ممتاز این دفتر است.

لازم به ذکر است مجموعه خدمات اول در تاریخ 22 بهمن سال گذشته با تلفن1868 آغاز به کار نمود و کلیه خدمات همراه اول را به صورت غیر حضوری(تحویل در محل کار یا زندگی مشترکین) به صورت تمام وقت از 8 صبح تا 11شب حتی ایام تعطیلات رسمی کشور ارائه می نماید.

 

ارائه خدمات: تنظیم سند،تعویض سیم کارت سوخته و مفقودی- وصل آبونمان- دریافت قبوض- اصلاح و تغییر آدرس- خروج شماره های مسدود شده ار لیست سیاه، ثبت نام سیم کارتهای همراه اول، قطع و وصل خدمات ویژه و فروش سیم کارتهای همراه اول به قیمت دولتی و ... در این مجموعه در حال اجرا می باشد.

 

/ 0 نظر / 24 بازدید